درباره ما

خدمات ما

هر لحظه را به یک داستان خاص از زیبایی زندگی تبدیل خواهیم نمود

تشریفات بزرگمهر

مراسم عروسی

یک شب به یاد ماندنی بدون نقص را با تشریفات بزرگمهر تجربه کنید
بهترین روز زندگی خود را با یک عروسی شاد و بی‌نظیر جشن بگیرید! برگزاری یک عروسی باتشریفات بزرگمهر به شما امکان می‌دهد تا لحظات شاد و به یادماندنی را با عزیزانتان تجربه کنید.
اینجا کلیک کنید
تشریفات بزرگمهر

مراسم نامزدی

برنامه ویژه شب نامزدی را با تشریفات بزرگمهر تجربه کنید
نامزدی یکی از مهمترین مراحل زندگی است که قبل از ازدواج است و قطعا برای هر فرد یک واقعه بسیار مهم در طول زندگی اوست. این مهم را برای بهترین بودن به تشریفات بزرگمهر بسپارید.
اینجا کلیک کنید
تشریفات بزرگمهر

جشن تولد

برای سالگرد زمینی شدن عزیزانمان و داشتن مراسمی متفاوت
روز جشن تولد یک رویداد شاد و خاص است که هر ساله برای جشن گرفتن از تمامی سال‌های گذرانده و استقبال از سال جدید، برگزار می‌شود. این روز زیبا را به تشریفات بزرگمهر بسپارید.
اینجا کلیک کنید
تشریفات بزرگمهر

همایش و رویداد

یک همایش با تشریفات ویژه را به گروه تشریفات بزرگمهر بسپارید
با تحسین بر همایش خوب یک رویداد منحصر به فرد و خاص میتواند راهی برای ارتقای دانش، تفریح و ارتباطات اجتماعی باشد. برگزاری یک همایش خوب نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و رسیدگی به جزئیات است.
اینجا کلیک کنید

تشریفات بزرگمهر

 با بیش از چندین سال تجربه، به عنوان شاهد زیبایی لحظات خاص در زندگی همشهریان گرامی ، ابتدا در حوزه عکاسی حرفه‌ای بوده‌ایم. این سابقه نه فقط نشانگر تجربه ما در ثبت لحظات زیباست، بلکه یک ارتباط عمیق با داستان‌های معنادار دیگری در مسیر ایجاد بهترین لحظات بیاد ماندنی مشتریان نیز می‌باشد.

سخن مدیریت

در دنیای ما، هر عکس یک خاطره است. اما همکنون، ما مشاوره وبرگزار کننده مجالس و مراسم  را به یک مسولیت فراتر از عکاسی تبدیل کرده‌ایم.  داستان شما را نه تنها با دوربین‌ها، بلکه به زیبایی کامل و همراه و درکنار شما ، کلیه مجالس  شما را بصورت حرفه ای در مشهد برگزار می‌کنیم.

ما می‌خواهیم به همراه شما،

به دنبال خلق لحظاتی که به  معنای مراسم وجشن های شما افزوده شود. با تشریفات بزرگمهر، ما نه تنها شاهد ثبت تصاویر، بلکه همراه در روزهای خاص زندگی شما هستیم.هر لحظه را به یک داستان خاص از زیبایی زندگی تبدیل خواهیم نمود.

تشریفات بزرگمهر
تشریفات بزرگمهر

رضایت شما


https://vipbozorgmehr.ir/wp-content/uploads/2022/06/Rectangle-504.png

گروه تشریفات بزرگمهر با بیشترین رضایت مشتریان آماده عقد قرارداد با شما عزیزان می باشد

هدیه برسی پور

خدمات عروسی مطابق میل و سلیقه کاملا هماهنگ و منسجم ارائه شد و هیچ گونه دغدغه و نگرانی نداشتم و به شدت مراسم ایده ال و منظمی بود

هدیه برسی پور

محمد رسول رضازاده

نظم.هماهنگی .برخورد مناسب .ارایه خدمات به موقع و در نهایت رضایت کامل از همه ی تیم به علت حفظ ابرومندی

محمد رسول رضازاده

مائده نصیری

مراسم خیلی منسجم و هماهنگو با خیال اسوده برگزار شد ضمنا رفتار و برخورد تیم تشریفات بسیار پسندیده بود .کاملا از همه موارد راضیت داشتیم

مائده نصیری

سارا رضازاده

خدمات کاملا برنامه ریزی شده و بسیار هماهنگ با نهایت نظم ارائه شد ضمن اینکه از اخلاقی و منش واقعا قابل تحسین بود و در نهایت با اطمینان خاطر از مراسم لذت بردیم

سارا رضازاده

فرید امیدوار

کادری مجرب ،حرفه ای،خوش ذوق ، متعهد و با اخلاق سپاسگزارم

فرید امیدوار

آرزو اسلامی

عالی بود. هیچ دغدغه‌ای برای مراسم عروسیمون نداشتیم. غذا، سالن، موزیک و هماهنگی همه عالی بودن

آرزو اسلامی

سیما قرشی

بسیار عالی با مدیریت خیلی خوب اقا وخانم بیرونی تمام موارد خواسته شده انجام شد ویه شب به یادموندنی برامون ساختن ممنونم از این زوج مهربون وباسلیقه وهماهنگ

سیما قرشی

تشریفات بزرگمهر
تشریفات بزرگمهر