تهیه کیک عروسی ،تشریفات مشهد،تشریفات بزرگمهر

کیک عروسی

اگر می‌خواهید برای عروسی‌تان یک کیک عروسی خوشگل و خوشمزه سفارش دهید بهتر است قبل از رفتن به قنادی‌های  و نگاه انداختن به آلبوم آنها اول به این چند نکته  مهم توجه داشته باشید.

راهنمای تهیه کیک عروسی

۱) به شکل کیک فکر کنید

هیچ قانونی نمی‌گوید که کیک عروسی حتما باید گرد و سفید باشد می‌توانید شکل و رنگ کیک را با سایر قسمت های جشن‌تان هماهنگ کنید حتی باغ عروسی،به طور مثال اگر میزهای‌تان گرد‌ هستند یا تزیینات شما در طیف‌های آبی انتخاب شده‌‌اند می‌توانید کیکی در تضاد با سایر موارد مثلا مربع با خامه و گل‌های صورتی و روبان سرخابی انتخاب کنید.

۲)  با اصول اولیه تزیین کیک عروسی آشنا شوید

کیک‌ عروسی به طور سنتی گرد است اما شما می‌توانید انواع مربع، مستطیل، بیضی یا هر نوع شکل مورد علاقه خود را به قناد سفارش دهید. تزیین روی کیک می‌تواند تنها به وسیله خامه و انواع خمیرها باشد یا به کمک گل و روبان هایی به رنگ های مورد علاقه تزیین شود. داخل کیک هم می‌تواند شکلاتی، خامه‌ای، میوه‌ای، مربایی یا آجیلی باشد.

a8

۳) مراقب هزینه‌ها باشید

قنادها در مورد کیک‌های سفارشی نرخ معینی دارند اما این قیمت به ازای مواد به کار رفته در داخل کیک، شکل به خصوص سفارشی شما و تزیینات کیک تغییر می کند، بنابراین بهتر است ابتدا اولویت‌هایتان را مشخص کنید و سپس براساس بودجه تان کیک را سفارش بدهید.

۴) در مورد سرویس تحویل کیک اطمینان پیدا کنید

بهتر است مسئولیت تحویل کیک و رساندن آن به محل جشن را به هماهنگ کننده برنامه هایتان ویا تیم تشریفات،بسپارید چرا که ذره‌ای درنگ یا بی‌تجربگی سبب واژگونی کیک و خراب شدن دکور آن می‌شود بهتر است برای حمل کیک عروسی با تشریفات عروسی خود هماهنگ کنید به علاوه بهتر است کیک توسط خودرویی مجهز به یخچال به محل جشن برسد تا خامه‌های آن آب نشوند،تشریفات بزرگمهر را کنار وهمراه خود ببینید ،تشریفات مشهد،خدمات مجالس ومراسم،تشریفات بزرگمهرمجری وبرگزارکننده تشریفات عروسی،تشریفات نامزدی،تشریفات تولد،تشریفات همایش وافتتاحییه،تشریفات مشهد

نظر بدهید