تشریفات مشهد.خدمات مراسم ومجالس تشریفات بزرگمهر

تشریفات مشهد.خدمات مراسم ومجالس تشریفات بزرگمهر

دیزاین

 

دیزاین و تزئینات محوطه، ورودی، جایگاه، میز های پذیرایی، میز شام و ... تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر مهمانان و زیبایی محیط خواهد داشت. این محیط می تواند باغ عروسی، تالار، ویلا، سالن یا حتی خانه شخصی باشد علاوه بر محل برگزاری مراسم سلیقه، هنر و تجهیزات تشریفات مجالس که وظیفه دیزاین محل را برعهده دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. تشریفات بزرگمهر با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات دکوراسیون، اکسسوریز، گل آرایی، شمع آرایی، چیدمان، مه یخ خشک، گل آرایی، ریسه آرایی و استفاده از کریستال های درجه یک با تکیه بر به روز ترین علوم طراحی و دیزاین تزیین باغ برای مراسم عروسی، طراحی پلان تالار عروسی و ارائه ایده های جالب برای ورود عروس و داماد را با بهترین کیفیت به عهده می گیرد .

علاوه بر تزئینات که به عهده خدمات مجالس و تشریفات عروسی است انتخاب میز و صندلی، نورپردازی و ظروف پذیرایی هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا تا تمام امکانات فراهم نشود نمیتوان بهترین دیزاین و تزئینات چشم نوازی را ارائه داد. 

در این راستا تشریفات بزرگمهر با چند شرکت اروپایی همکاری مناسبی دارد بدین صورت که وسایل دکوری وارد و یا در صورت مشابه سازی در داخل ساخته و تهیه می شود بطوریکه بتواند آخرین متد ها و دیزاین ها را با ادغام با فرهنگ ایرانی بروزرسانی کند .

 تشریفات مشهد.. خدمات مجالس ومراسم گروه تشریفات بزرگمهر 

نظر بدهید